Creion de sprâncene Laura Mercier, Blonde, 1.17 g,
Nou

Creion de sprâncene Laura Mercier, Blonde, 1.17 g,

0.0 · 0 recenzii
60,00 RON

Mărime

Cantitate

1
Livrare gratuită pentru comenzi peste 500 lei

Creionul pentru sprâncene Laura Mercier – Blonde este alegerea ideală pentru definirea, conturarea și completarea sprâncenelor, oferind un aspect natural, delicat și îngrijit. Nuanța Blonde este un blond închis, cu tonuri delicate de bej și maro deschis, potrivită în special persoanelor cu păr blond, blond închis sau șaten deschis. Aceasta permite definirea sprâncenelor fără a crea un contrast prea puternic. Caracteristici: ✨ Nuanță Blonde – ton natural de blond închis, ideal pentru sprâncene deschise la culoare. ✨ Permite trasarea unor linii fine, care imită firele naturale ale sprâncenelor. ✨ Ajută la conturarea și definirea formei sprâncenelor. ✨ Ideal pentru completarea zonelor cu fire rare. ✨ Periuță integrată pentru pieptănarea sprâncenelor și estomparea culorii. ✨ Intensitate ajustabilă, pentru un machiaj discret sau mai bine definit. ✨ Design elegant, cu două capete, practic și ușor de utilizat. Mod de utilizare: Aplică creionul prin mișcări scurte și delicate, urmărind direcția naturală a firelor de păr. Completează zonele mai rare și folosește periuța integrată pentru uniformizarea culorii și obținerea unui finisaj natural.

Volum
1.17 g
Gen
Damă
Mărimi Disponibile
1.17 g

Întrebări frecvente

Despre Creion de sprâncene Laura Mercier, Blonde, 1.17 g, , pe scurt

Ce concentrație are Creion de sprâncene Laura Mercier, Blonde, 1.17 g, și în ce mărimi este disponibil?

Creion de sprâncene Laura Mercier, Blonde, 1.17 g, este un parfum disponibil în 1.17 g la Atelierul de Parfum.

Creion de sprâncene Laura Mercier, Blonde, 1.17 g, este un parfum pentru femei sau pentru bărbați?

Creion de sprâncene Laura Mercier, Blonde, 1.17 g, este un parfum pentru femei.

Este Creion de sprâncene Laura Mercier, Blonde, 1.17 g, de la Atelierul de Parfum original?

Da. Atelierul de Parfum vinde exclusiv parfumuri originale, sigilate, provenite din surse atent selectate.